Z jakiego powodu mamy głupie regulaminy 27 stycznia 2013 at 21:37

Jak wybitnie lubicie podróżować po naszych polskich drogach? Bezspornie chodzi o te każde wyrwy. Z jakiego powodu po wszelkiej zimie mamy niesłychanie znaczący wysyp ekip, jakie reorganizują te nasze sławetne drogi. Z jakiego powodu nie możemy mieć zwykłych dróg?

Chyba taki rwetes będzie póki o wygranej w przetargu będzie decydowała cena. Barwniki kosztują i świetnie wiemy, że za nadzwyczaj dobrą jakość powinno się zapłacić. Jeżeli w tym momencie mamy taka sytuację, iż zwycięża ten, jaki proponuje najmniejszą cenę, w takim przypadku na czym oszczędza?

Oczywiście na surowcach. Z jakiej przyczyny nie na pracownikach? Jako że owo już dawno jest na nader kiepskim stanie i tu już nie da się całkiem nic wydusić. Znacie co irytuje najmocniej? To, że półgłówki, które rządzą naszym krajem zgoła wiedzą, że za te całe oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Dlaczego nie idzie w istocie postawić prawa, aby organizacja, która realizuje taką drogę uiszczała możliwe naprawy? Wolno oczywiście, ale jak by to wlazło w życie, w takim przypadku realizacja takiej drogi nader by nagle poszło do góry. Bez wątpliwości jakość takiej drogi by w dużym stopniu się podniosła.

Comments are closed.